Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Качественный пошив, вся одежда красиво сидит по фигуре даже при размере plus size. Хорошее обслуживание и квалифицированная помощь при подборе размера. Рекомендую
- Коментар продавця
Добрий день! Анатолій, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Анатолий Н.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Ольга, дякуємо за замовлення та позитивну оцінку нашої компанії.
Завжди раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Ольга Ц.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Ірина, дякуємоза прекрасні слова на нашу адресу! Ми намагаємося працювати для Вас, постійно вдосконалюємось та розвиваємось і будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.
З повагою компанія Fashop.
Ирина П.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Велике Вам дякуємо, Олена за гарний відгук! Дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашою роботою та якістю нашої продукції. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Елена Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Світлана, і Вам дякую за замовлення та теплі слова на нашу адресу. Повертайтесь до нас ще – будемо дуже раді!
З повагою компанія Fashop
Світлана М.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Світлана, нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням. Носіть із задоволенням і будьте найкрасивішою! Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще – будемо дуже раді!
З повагою Ваш Fashop
Светлана У.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Наталія, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку. Носіть із задоволенням! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Наталя Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Людмила, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені! Дякую Вам величезне, що знайшли час та написали відгук. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом
З найкращими побажаннями компанія Fashop.
Новак Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олена, ми вдячні Вам за відгук! Носіть будь ласка із задоволенням!
З накращими побажаннями компанія Fashop
Олена Б.- Коментар продавця


Капри хорошо тянутся, красиво сидят по фигуре, ткань лёгкая. Спасибо! Рекомендую
Добрий день! Анатолій, дякуємо за Ваш позитивний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.