Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Коментар продавця
Марина, ми вдячні Вам за відгук! Носіть із задоволенням!
Марина Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Марія,дякуємо Вам за високу оцінку. Ми раді, що Ви залишились задоволенні обслуговуванням.
До нових зустрічей!
З повагою, Fashop
Маша К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Василь, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Василий Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Анна, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Шесденко А.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Тетяна , ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Таня М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Сукня з ангори Манго графіт пошита акуратно, тканина м'яка і приємна на дотик, хоча просвічується на світлі, але тепла.Брала розмір 50-52, на бірочці плаття пише 50. Розміри виробу відповідають опису. Дякую за приємне обслуговування і якісну річ.
- Коментар продавця
Доброго ранку! Галина, велике Вам дякуємо за замовлення та гарний відгук! Дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашою роботою та якістю нашої продукції. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Галина В.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Марія, дякуємо Вам за замовлення та високу оцінку нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. З найкращими побажаннями, компанія Fashop
Марія Б.- Коментар продавця
Отримала на наступний день після замовлення. Кофтинка дуже приємна на дотик. Як і написано в описі візуально додає стрункості ;) Кишеня -обманка, але це не є недоліком. Продавця рекомендую.
- Коментар продавця
Добрий день! Антоніна, нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням. Носіть із задоволенням і будьте найкрасивішою! Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще – будемо дуже раді!
З повагою Ваш Fashop
Антоніна В.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Віктор, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Віктор Б.- Коментар продавця


Добрий день! Наталія, дякуємо Вам за замовлення та відгук. Носіть будь ласка з задоволенням.
З найкращіми побажннями, Fashop