Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Рекомендую
Ольга С.- Юля О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна туніка дякую
Людмила Т.Угода на маркетплейсі Prom.uaРекомендую до співпраці!!!
Наталія Ш.- Лысенко Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Любов Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Костирко Ю.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна Ш.
Дуже гарна модель. Як на фото, так і по факту. По фігури сіла добре. Ткань м'яка, приятно на дотик.
Лысенко Л.


Трошки не той малюнок, але плаття гарно пошито мені підйшло. ДЯКУЮ.