Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Рекомендую
- Коментар продавця
Добрий день! Від щирого серця дякуємо Вам, Аліна, за залишений позитивний відгук. Зворотній зв'язок дуже цінний для нас. Приємно, що Ви ставите нам таку високу оцінку. Обов'язково повертайтеся до нас ще, завжди раді Вам! З найкращими побажаннями, Fashop
Рыбаченко А.- Коментар продавця
Туніка хороша, замовлю тут вже не перший раз. Рекомендую.
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо Вам, що знайшли вільну хвилинку та залишили відгук. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та сподобалося. Носіть будь ласка тунічку з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди раді Вам =). З повагою, компанія Fashop
Киришко В.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, дякуємо Вам за відгук. Приємно знати, що Ви так високо оцінюєте рівень нашого сервісу. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру. Сподіваємося ще не раз побачити Вас серед наших дорогих гостей. З повагою, Fashop
Людмила- Коментар продавця
ничего сказать не могу . Не перезвонили .
НЕЛЯ П.Замовила туніку. Колір чудовий, розмір підійшов. Дякую!
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, прийміть нашу щиру подяку за позитивний зворотний зв'язок. Добрі слова гостей – це відмінний стимул ставати з кожним днем лише краще. Сподіваємось побачити Вас знову! З найдобрішими побажаннями, адміністрація Fashop
Людмила К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, дякуємо Вам за преділений час та позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося, та Ви залишелись задовлені. Завжди раді бачити Вас знов в нашому інтернет-магазині. З найкращими побажаннями, Fashop
Людмила- Коментар продавця
Прислали туніку не того кольору... доказували, що колір " пудра" такий і має бути... Кошти повернули.
- Коментар продавця
Добрий день! Оксана, дякуємо за увагу до нашої роботи. Ваш відгук дуже важливий для нас. Неодмінно приходьте ще, щасливі будемо бачити Вас! З повагою, Fashop
Оксана П.- Коментар продавця
Большое спасибо! Очень довольна, даже не ожидала, что так быстро отправят заказ, обещали в течение 3-5 рабочих дней, а отправили в день оплаты. Еще раз спасибо!
- Коментар продавця
Добрый день! Людмила, примите нашу благодарность за позитивную обратную связь. Добрые слова гостей — это отличный стимул становиться с каждым днём только лучше. Надеемся увидеть Вас вновь! С уважением, компания Fashop
Людмила Б.- Коментар продавця
Костюм подошёл идеально! Приятная ткань. Связались очень быстро.Менеджер приятная в общении.Помогли правильно подобрать размер. Рискнула и оплатила за товар сразу на карту Заказ отправили на следующий день. Спасибо огромное! Буду заказывать в этом магазине ещё.
- Коментар продавця
Добрый день! Анна, спасибо Вам за столь высокую оценку уровня нашего сервиса. Обещаем и впредь оправдывать Ваше доверие. Надеемся ещё не раз увидеть Вас в числе наших дорогих покупателей. С уважением, Fashop
Анна Т.- Коментар продавця


Добрий день! Дякуємо Вам, Ганно, за залишений відгук. Зворотній зв'язок дуже цінний для нас. Неодмінно приходьте ще, раді бачити Вас! З найкращими побажаннями, Fashop