Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Взяла гольф цвета олива. Всё подошло качество отличное, обслуживание тоже, подскажите цвет бирюза не появился.
- Коментар продавця
Добрый день! Светлана, большое спасибо за то, что Вы остановили выбор на нашем интернет-магазине. Очень приятно, что Вы полностью удовлетворены качеством предоставляемых услуг и высоко оценили уровень обслуживания. К сожалению цвет бирюза еще не появился =)
Ждем Вас снова в гости. С Ув. компания Fashop
Светлана К.- Коментар продавця
Щиро вдячна за швидку доставку ,взяла дві
блузки в різних тонах гарна якість все відповідає опису .Дякую вам.гарних вам покупців- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Покупець- Коментар продавця
Щиро дякую!!! Я дуже задоволена покупкою !!!
- Коментар продавця
Добрий день! Галина, дуже вдячні за те, що ви приділили час та поділилися з нашими покупцями своїми враженнями. Величезна радість для нас, що змогли виправдати Ваші очікування. Завжди раді Вам. З повагою компанія, Fashop.
Галина Г.- Коментар продавця
Большое спасибо за робту. Платье очень красивое.
- Коментар продавця
Добрий день! Тамара, дякуємо Вам велике за позитивну оцінку нашої роботи. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та пиємними цінами. Всього вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop.
Тамара Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді. З повагою, компанія Fashop
Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
заказываю уже не первый раз. и всегда все просто отлично. И качество одежды и цены и продавцы
- Коментар продавця
Добрый день! Раиса, мы счастливы, что у нас есть такие отзывчивые и благодарные клиенты, как Вы. Это отличный стимул для дальнейшего совершенствования и профессионального роста.
Будем стараться радовать Вас интересными новинками и приятными ценами. Всегда рады Вам. С ув. Ваш, Fashop.
раиса п.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop
Покупець- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Лариса, велике Вам спасибі за те, що приділили час та поділилися своїм враженням про роботу нашого інтернет-магазину.. Ми раді, що змогли відповідати Вашим найвищим очікуванням. До нових зустрічей! З повагою, компанія Fashop
Лариса К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Інесса, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та Ви залишилися задоволені Вашим замовлення. Всього Вам найкращого! З повагою, Fashop
Инесса Г.- Коментар продавця


Добрий день!Велике дякую, Лідія за чудовий відгук та Ваші побажання нашому магазину! Такі відгуки та такі слова – це стимул для нас працювати ще краще та розвиватися ще більше! . У свою чергу наш дружний колектив бажає і Вам удачі та процвітання. З повагою, Fashop