Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
На розмір 62-64 обхват стегон, заміряний по виробу (спідниця), становить 130 см.
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, за приділений час. Ваш коментар – найкраща оцінка для кожного з членів нашого колективу.
До нових зустрічей! З повагою, Fashop.
Ольга Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Тетяна, дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалось. Носіть будь ласка з задоволенням, всього найкращого. З повагою, Fashop.
Тетяна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, за позитивну оцінку нашої роботи. До нових зустрічей в нашому інтернет-магазині. З повагою, Fashop
Ольга Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Ольга Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop
ПокупательУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Спасибо! Платье понравилось.
- Коментар продавця
Добрый день! Наталья, благодарим Вас за комментарий, который можно считать самой высокой оценкой нашей работы. Теплые слова помогают становиться с каждым днем лучше. Надеемся увидеть Вас вновь! С самыми добрыми пожеланиями, компания Fashop
Наталія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Доволі таки якісне платтячко)
- Коментар продавця
Добрий день! Владислав, дуже дякуємо Вам за відгук. Приємно, що Ви задоволені рівнем обслуговування і оцінили нашу роботу.
Чекаємо Вас у гості ще! З повагою, інтернет-магазин Fashop
Владислав П.- Коментар продавця
Все отлично спасибо
- Коментар продавця
Добрий день! Ігор, дякуємо Вам за позитивну оцінку у нашій роботі. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та Ви отримали лише позитивні емоції від замовлення.
Всього Вам найкращого! З повагою, компанія Fashopю
игорь к.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, ми дуже вдячні Вам за теплі слова та позитивну оцінку.
Ваша точка зору дуже важолива для нас.
Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання.
Всього Вам найкращого! З повагою, Fashop.
Людмила Г.- Коментар продавця


Добрий день! Елеонора, щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи та найкраща похвала для компанії. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.