Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Тетяна С.
- Раїса М.
Спасибо.Очень хорошая туника.Точно по размеру.Я довольна.
Светлана С.- Руслана Б.
Красивая женская рубашка размер плюс Алика з коротким рукавом - качество пошива и материала на 3 балла из 5, одной позиции не было в наличии.
Лідія Г.- Валентина Р.
- Раїса Т.
- Наталия Л.
заказ оформлен вовремя,всем довольна.
Светлана Л.Покупкою задоволена! Хороше обслуговування, відповідність товару ціні та опису. Приємні ціи)
Ольга С.

