Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Світлана Д.
- Коментар продавця
Добрий день! Дарина, дуже дякую за те, що ви знайшли час, щоб оцінити нас і написати відгук. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені замовленням та високо оцінили рівень обслуговування.
Завжди раді Вам, з повагою Fashop
ДаринаУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Оксана Є.
- Анжеліка К.
- Наталія С.
- Оксана Є.
- Оксана Є.
- Анастасия А.
- Коментар продавця
Добрий день! Арсен, дякуємо Вам, що знайшли час написати відгук.
Бажаємо вам більше радісних подій і всього найкращого.
З повагою, Fashop
Арсен Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Вікторія,дякуємо вам за залишений відгук, ми зворушені вашою увагою.
До нових зустрічей.
З найкращіми побажаннями, Fashop.
Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

