Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Юлія К.
- Людмила Д.
- Євгенія Б.
- Евгения К.
- Віктория А.
Получила сегодня костюм, размер соответствует, очень довольна, спасибо продавцу,быстро получила посылку,Спасибо!
Надежда Т.- Антоніна К.
- Татьяна Д.
- Людмила С.


Добрий день! Світлана, дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді. З повагою, компанія Fashop