Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Коментар продавця
Добрий день! Вікторія, дякуємо Вам велике за позитивну оцінку нашої роботи. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та пиємними цінами. Всього вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop.
Вікторія Г.- Коментар продавця
Хоч я й сказала,що визначилася з розміром, менеджер все ж уточнила мої параметри.Працівник на своєму місці.Відправили товар дуже швидко.
- Коментар продавця
Добрий день! Любов, дуже вдячні за те, що ви приділили час та поділилися з нашими покупцями своїми враженнями. Величезна радість для нас, що змогли виправдати Ваші очікування. Завжди раді Вам. З повагою компанія, Fashop.
Любов Ч.- Коментар продавця
ОЙ НЕМА .... ТА Й НЕМА ... ніколи і нічого..... Хоча на сайті все в наявності ?
- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Оксана П.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Наталія К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Юлія, ми дуже вдячні Вам за теплі слова та позитивну оцінку.
Ваша точка зору дуже важолива для нас.
Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання.
Всього Вам найкращого! З повагою, Fashop.
Юлия З.- Коментар продавця
Все отлично, туника подошла, спасибо большое, удачи Вам!
- Коментар продавця
Добрый день! Лариса, спасибо Вам за отличный отзыв. Мы очень рады, что Вам все подошло и Вы остались довольны покупкой.
Мы очень ценим, что Вы столь высоко оценили уровень нашего сервиса!
С наилучшими пожеланиями, Fashop.
Анна Ф.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop
Татьяна М.- Коментар продавця
С 17.09. Жду чтобы мне отправили тунику, делала возврат, не подошел размер, договоридась об обмене, уже два раза звонила, не заказа, не возврата денег
Наталія Ч.- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Валентина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця


Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop