Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Коментар продавця
Добрий день! Ми дуже вдячні Вам за замовлення і високу оцінку нашої роботи! Завжди Вам раді!
З повагою, Ваш Fashop.
Оксана Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Закз получила, туникой осталась довольна. Рекомендую продавца к сотрудничеству.
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, за приділений час. Ваш коментар – найкраща оцінка для кожного з членів нашого колективу.
До нових зустрічей! З повагою, Fashop.
Наталія Ч.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди раді Вам.
З повагою, Fashop.
Bright n.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Туника, очень хорошего качества, я довольна покупкой.
- Коментар продавця
Олена, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи.
Будем раді знов бачити Вас серед наших постійних покупців.
З найкращіми побажаннями, Fahop.
Елена К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Зоя, дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалось. Носіть будь ласка з задоволенням, всього найкращого. З повагою, Fashop.
ЗІНЬКОВСЬКА З.- Коментар продавця
Непорозуміння виправлено. Швидко зреагували. Дякую за уважне ставлення.
- Коментар продавця
Добрий день! Марія, щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи та найкраща похвала для компанії. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.
Мария Д.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Тетяна, дякуємо за позитивну оцінку нашої компанії.
Ми раді, що Вам все сподобалося і Ви залишились задововлені якістю обслуговування.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чврівною
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Тетяна Д.- Коментар продавця
нажаль товару не було в наявності.
- Коментар продавця
Добрий день! Тетяна, дякуємо за позитивний відгук.
Нам дуже шкода, що туніки не було в наявності.
Будемо старатися виключати недоліки в роботі компанії та радувати Вас новими моделями.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Татьяна Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Лариса, дякуємо Вам за позитивну оцінку у нашій роботі. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та Ви отримали лише позитивні емоції від замовлення.
Всього Вам найкращого! З повагою, компанія Fashopю
Лариса Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця


Товар відповідає опису. Дякую за гарне обслуговування. Туніка чудової якості.
Добрий день! Анна, дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми дуже вдячні Вам за позитивну оцінку нашої роботи.
Носіть туніку з задоволенням, будьте самою чарівною.
З найкращими побажаннями, компанія Fashop.