Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Лариса Л.
Все быстро и качественно. Спасибо.
- Коментар продавця
Добрий день! Інна, дякуємо Вам велике за чудовий відгук.
Ваша думка важлива для нас!
Ми щіро раді, що Вам сподобалась якість та швидкість виконання замовлення.
Будемо раді новим замовленням.
З повагою до Вас, компанія Fashop.
Инна Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго ранку! Наталія, дякуємо що знайшли час залишити відгук.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди Вам раді!
З найкрвщими побажаннями, компанія Fashop.
Наталя К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго ранку! Тетяна, дякуємо, за позитивну оцінку для нашої компанії.
Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалося. До нових зустрічей!
З найкращими побажаннями, Fashop.
Тетяна Б.- Коментар продавця
- Людмила Т.
- Коментар продавця
Добрий день! Наталія, дякуємо велике, що знайшли час залишити відгук.
Ми раді, що Вам все підійшло та сподобалося.
Носіть будь ласка з задоволенням!
З найкращими побажаннями, компанія Fashop.
Наталья Ш.- Коментар продавця
Замовила дуже легко, зручна розмірна сіточка. Отримала швидко. Брюки гарні, розмірній сітці відповідають, якість - чудова, охайне пошиття, якісна тканина. Дякую
- Коментар продавця
Добрий день! Оксана щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.
Персинская О.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Марія, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Марія Н.- Коментар продавця
Молодці! Гарне обслуговування! Швидко зв'язалися, відправили товар, я отримала. Дуже зручно, вдячна всім!!!
- Коментар продавця
Добрий день! Ірина, дякую велике за відгук! Нам приємно, що Ви оцінили якість обслуговування, швидкість виконання замовлення та якість отриманних Вами моделей. Носіть будь ласка з задоволенням.
Завжди Вам раді!
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Ирина Д.- Коментар продавця
Я щиро вдячна за те, що про великих людей не забувають. Я придбала дві водолазки мамі. Як би Ви бачили її щасливе обличчя! Гладить по водолазці, каже: "Яка ніжна, м'якенька!" Щиро вдячна за якісний товар.
- Коментар продавця
Добрий день! Олена, щіро вдячні Вам за прекрасний відгук та добрі, теплі слова. Ми дуже раді, що змогли подарувати багато позитивних емоцій Вашій мамі.
Постараємось і надалі радувати Вас новими моделями.
З найкращими побажаннями Ваш Fashop.
Елена В.- Коментар продавця

