Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Чесний. порядний продавець! Блискавичний зв'язок. Приємно працювати, без жодних проблем. Рекомендую всім ! Вдалих Вам продажів!
- Коментар продавця
Добрий день! Андрій, щіро дякуємо за те, що ви зупинили вибір на нашому інтернет-магазині. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop
Алексей С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день, Bright дуже вдячні за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволеннями.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Bright n.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго ранку! Анастасія, дякуємо що знайшли час залишити відгук.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди Вам раді!
З найкрвщими побажаннями, компанія Fashop.
Анастасія М.- Коментар продавця
Дуже вдячна. При відсилці товару сталася помилка і замість трьох штук було вислано одну, але після дзвінка все виправили і відправили за свій рахунок.
- Коментар продавця
Добрий день! Марина, ще раз приносим вибачення за неуважність.
Ми обов"язково виправимось =)
Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені замовленням та незважаючи на помилку високо оцінили рівень обслуговування.
Будемо раді подальшій співпраці.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop
Марина Р.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Свіилана, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Светлана Ч.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Марія, вдячні за те, що ви надали час і поділилися з покупцями своїми враженнями.
Постараємось і надалі радувати вас найкращими пропозиціями та новинками.
До нових зустрічей, повагою компанія Fashop
Марія Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Світлана, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Светлана- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Ирина Б.- Коментар продавця
Сподобалась якість товара, але фасон для жінок без животика. Бо оця складка, по переду, придає об'єму.
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Наталія Б.- Коментар продавця


Костюм - супер !
Добрий день! Алла, дякуємо, що знайшли час написати відгук.
Щіро раді, що Вам все підішло та сподобалося. Носіть буль даска з задововленнями.
З найкращіми побажаннями компанія Fashop.