Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Ірина Д.
дякую,задоволена,хай благословить вас ГОСПОДЬ!
Наталія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Елена К.
- Елена К.
- Елена К.
супер все
Галина Б.- Яра Т.
- Ольга Л.
Красивий яскравий колір та охайне пошиття виробу. На жаль, блуза мені не підійшла і я її повернула Продавцю. Кошти мені повернули, як тільки отримали товар. Вдячна Продавцю за ввічливість та добропорядність. Продавця рекомендую.
Антоніна В.Угода на маркетплейсі Prom.ua


Рекомендую!