Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Татьяна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тетяна Р.
все найвищої якості, окремо подяка консультанту!
Оксана Д.- Оксана К.
- Володимир Є.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якістю задоволена, розмір підійшов. Дякую
Елена Г.- валентина к.


дякую! сьогодня отримала брюки-палаццо. Все так, як у описі: колір,тканина,фактура,розмір. Шовчики гарні та акуратні. От як я собі уявила модель , дивлячись на фото, так насправді і виявилось. Я задоволена. Хоч і не святкую 8 березня, але отримала справжній приємний подарунок .
А ще мене потішило,що виробник у Харкові, що я трошки підтримала вітчизняного виробника з неймовірно героїчного міста.