Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Оксана Л.
- Владлена З.
- ольга Л.
Уже второй раз заказываю вещи. понравилось качество. Легкая и тянущаяся ткань. Взяла еще и подружкам на подарки. Консультант помогла подобрать то что надо)
Ольга Ш.- Інна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталья К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла туніку, прийшло швидко. Якістю задоволена, дуже задоволена!!! Дякую.
Ирина- Светлана М.
- Алена О.
Все добре
нина К.

