Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Ольга Б.
Дуже зручні та якісні! До того ж, красиво виглядають на жінках не худеньких. При відповідних аксесуарах можна використовувати як нарядне вбрання! В мене вже буде третя - ярко-ала!
Лариса Г.Підійшли і по розміру... І колір відповідає фото.... Я задоволена....
Маріна А.- Лидия С.
- Марчук С.
- Марчук С.
Брюки кюлоти чудові. Тканина гарна, все співпадає з описом товару.Швидко надійшов товар. Все супер.
Наталия О.- надія ч.
- Тамара И.


Дякую за гарне обслуговування!!!👍👍👍