Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Наталья В.
- Тимофій Б.
Дякую, все підійшло
Ріта А.- Тетяна О.
- Тетяна Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Подсказали с размером очень удачно, понравился цвет и качество пошива, очень довольна , рекомендую
Ольга Ш.- Ірина С.
- Татьяна П.
товар гарний, розмір підійшов, тільки на мій середній зріст штани трохи довші ніж треба, та це проблема не велика і очікувана.
Тетяна О.


Отличный магазин.Все в наличии.Хорошее качество . Вежливый консультант.Буду покупать у них дальше Рекомендую.