Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Оксана К.
Відповідають ну дуже повільно, я заявку залишила в четвер після 12:00, передзвонили аж в п'ятницю о 16:00, я перечислила гроші ( при чому перший раз мені надали невірні реквізити👀👀👀) в 16:15 в той же день, розраховуючи на відправку. Відправили аж в понеділок. Сервіс 3 з 5.
Сам виріб: пошиття непогане, сама тканина неякісна, синтетична буде парити, ніде немає зазначено її складу. Костюм актуальний для прохолодної погоди, розміру відповідає. Співвідношення ціна-якість 4 з 5.Ілона П.- Людмила М.
- Леся Г.
- Галина Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляла костюм на літо. Костюм легенький. Сів дуже гарно. Дякую
Ольга Г.- Міщенко Н.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Валентина Г.
- Марія С.
- Наташа Т.

