Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Олена О.
- Олена П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за сукню,але великувате.У розмірній сітці було зазначено не ті заміри,або ви прислали не того розміру.Прийдеться вшивати .
Людмила Д.Замовленням задоволена
Надія В.Угода на маркетплейсі Prom.uaВеличезне дякую! Речі підійшли ідеально! В понеділок замовила, у вівторок вже приміряла.
Професійна робота консультантів і логістики!
Дуже задоволена. Буду замовляти ще. Рекомендую!Яна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Скулинец Виктория Анатолиивна
- Оксана Т.
Луже гарні штанці,дякую,дуже задоволена
Елена О.- Юлія П.
- Валентина С.

