Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Богдана М.
- Ната К.
- Світлана Д.
- Илона Г.
- Людмила Л.
- Нагога Л.
- Ольга Ц.
Дуже сподобалось плаття. Не мнеться, легке, не жарке. З розміром, дякуючи продавцю, вгадали. Трішки на мій зріст за довге, але це не проблема вкоротити. Дякую за товар
Светлана К.Задоволена покупкою. Костюми гарної якості, тканина приємна до тіла. Дякую.
Наталья П.- Анжеліка Д.

