Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Ірина П.
Дякую за гарно пошиту, якісну річ. Сіло якраз по фігурі.
Ольга Я.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Анастасия В.
- Оленка К.
Товар отримала, дуже сподобався. Все добре підійшло. Дякую. Ви молодці. Працюєте швидко, з вами приємно спілкуватися. Бажаю вам процвітання.
Vera Z.- Олена Р.
- Наталя Ч.
Спасибо большое за информацию и доставку хорошего товара.
Татьяна Анатольевна К.Очень понравились туники. Благодарю
Светлана П.- Інна К.

