Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Ірина Г.
Дуже сподобався костюм. Розмір підійшов
Якість відмінна! Гарних продажів!- Наталія
Костюм підійшов ідеально! Суперовий! Рекомендую!
Наталія Г.- Наталія
- Ольга П.
- Людмила С.
Дякую, дуже сподобалося.
Валентина К.Дуже класні брюки. Прекрасне обслуговування. Дякую
Елена Л.- Наталія К.
- Лариса М.
- Людмила Г.
- Наріне М.

