Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Коментар продавця
Добрий день, Марина, дуже вдячні за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволеннями.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Марина Ф.- Коментар продавця
Розмір якраз мій,дякую.
- Коментар продавця
Добрий день! Алла, дякуємо, що знайшли час написати відгук.
Щіро раді, що Вам все підішло та сподобалося. Носіть буль даска з задововленнями.
З найкращіми побажаннями компанія Fashop.
Алла К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день, Ірина, дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволеннями.
Завжди раді Вам.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Ирина С.- Коментар продавця
Низ мякенька ангора, верх синтетика, виглядає дуже гарно і святково, я задоволена
- Коментар продавця
Добрий день! Людмила, дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Людмила К.- Коментар продавця
Дякую за стильну і красиву сорочку. Якісне пошиття, потємна тканина, рощмір відповідає розмірній сітці. Нехай у вільній Україні ваших покупців стане ще більше.
- Коментар продавця
Добрий день! Леонілла, дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Леоніла Ч.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Владлена, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою Ваш Fashop
Владлена З.- Коментар продавця
- Галина Д.
- Вікторія М.
- Валентина Ш.


Добрий день! Світлана, дякуємо за замовлення та позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Вам все підвйшло та сподобалось.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чаріною.
З повагою компанія Fashop