Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
Отличная работа!
- Коментар продавця
Добрий день! Олександр, дякуємо за замовлення та позитивну оцінку нашої компанії.
Завжди раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Александр я.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Замовлення на туніки отримала вчасно,все підійшло по розміру,як і порадила менеджер.Пошив якісний . Дякую.
- Коментар продавця
Добрий день!Ніна, дякуємо за прекрасні слова на нашу адресу! Ми намагаємося працювати для Вас, постійно вдосконалюємось та розвиваємось і будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.
З повагою компанія Fashop.
Ніна Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Наталія, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку. Носіть із задоволенням! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Наталія Н.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо, Тетяна, що знайшли час на відгук і високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Татьяна Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Спочатку штани не підійшли, звязалися з продавцем, все обговорили, і здійснили обмін, обміном задоволена, єдине, що зайві гроші пішли на пересилку. А в цілому все дрбре
- Коментар продавця
Дякуємо, Катерина, що знайшли час на відгук і високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Катерина К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Ксенія, дякуємо Вам за замовлення та приділений час.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною.
Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Ксения С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Ксенія, дуже вдячні Вам за замовлення і зворотній зв'язок! Носіть із задоволенням!
Будьте самою чарівною.
З повагою компанія Fashop
Ксения С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дар'я, ми вдячні Вам за замовлення та відгук! Носіть будь ласка із задоволенням!
З накращими побажаннями компанія Fashop
Дар’я Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Ірина Миколаївна, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені! Дякую Вам величезне, що знайшли час та написали відгук. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом
З найкращими побажаннями компанія Fashop.
Ірина К.- Коментар продавця


Добрий день! Лілія, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.