Відгуки про компанію Fashop — Жіночий одяг великих розмірів
- Коментар продавця
Добрий день, Неля, дуже вдячні за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволеннями.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Неля Б.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Доброго ранку! Неля, дякуємо що знайшли час залишити відгук.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди Вам раді!
З найкрвщими побажаннями, компанія Fashop.
Неля Б.- Коментар продавця
Задоволена покупкою, купляю вдруге, тепер у мене є в двох кольорах
- Коментар продавця
Добрий день! Світлана, вдячні за те, що ви надали час і поділилися з покупцями своїми враженнями.
Постараємось і надалі радувати вас найкращими пропозиціями та новинками.
До нових зустрічей, повагою компанія Fashop
Світлана Б.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Ольга, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Ольга Ц.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Ольга С.- Коментар продавця
Туника не сподобалась- все тіло в блисках, рукава довги- на 10 см.
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Наталя Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми щіро раді, що Вам все підйшло та сподобалося.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Лариса Ц.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий день! Леся, дякуємо за відмінний відгук.
Ми дуже цінуємо, що ви так високо оцінили рівень нашого сервісу!
Всього Вам найкращого, Ваш Fashop.
Леся Ш.- Коментар продавця
Мне очень понравилось, что перед отправкой мне позвонили и переспросили замеры ... Брюки сели отлично на мою нестандартную фигуру. Благодарю добросовестного продавца!
- Коментар продавця
Добрий день! Тетяна, щіро дякуємо за те, що ви зупинили вибір на нашому інтернет-магазині. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop
Татьяна С.- Коментар продавця


Оксана, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.