Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Комментарий продавца
Дякуємо, Римма, що знайшли час на відгук і високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
РИММА Л.- Комментарий продавца
Дуже гарна, вишукана туніка, приємна до тіла. Фасон бомбезний, дуже стильна. Дякую за гарне обслуговування.
- Комментарий продавца
Добрий день! Вікторія, щіро дякуємо за те, що ви зупинили вибір на нашому інтернет-магазині. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop
Вікторія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Свіилана, дуже вдячні Вам за замовлення і зворотній зв'язок! Носіть із задоволенням!
Будьте самою чарівною.
З повагою компанія Fashop
Світлана К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день, Наталія, дуже вдячні за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Носіть будь ласка з задоволеннями.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Наталия С.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Анна, дякуємо що знайшли час залишити відгук.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди Вам раді!
З найкрвщими побажаннями, компанія Fashop.
Ганна Х.- Комментарий продавца
Купила тунику. Очень довольна покупкой и продавцом
- Комментарий продавца
Ганна, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Ганна І.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Жанна, вдячні за те, що ви надали час і поділилися з покупцями своїми враженнями.
Постараємось і надалі радувати вас найкращими пропозиціями та новинками.
До нових зустрічей, повагою компанія Fashop
Жанна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Наталія, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Наташа Н.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Людмила З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца


Туніка підійшла.Швидко зв'язалися, все детально з'ясували по розмірах. Рекомендую однозначно!
Наталія, ми щиро раді, що Ви залишилися задоволені покупкою! Дякую Вам величезне за відгук та побажання! Носіть речі із задоволенням і будьте самою чарівною!
З повагою компанія Fashop