Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
Качественный пошив, вся одежда красиво сидит по фигуре даже при размере plus size. Хорошее обслуживание и квалифицированная помощь при подборе размера. Рекомендую
- Комментарий продавца
Добрий день! Анатолій, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Анатолий Н.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Ольга, дякуємо за замовлення та позитивну оцінку нашої компанії.
Завжди раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Ольга Ц.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Ірина, дякуємоза прекрасні слова на нашу адресу! Ми намагаємося працювати для Вас, постійно вдосконалюємось та розвиваємось і будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.
З повагою компанія Fashop.
Ирина П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Велике Вам дякуємо, Олена за гарний відгук! Дуже приємно, що Ви залишилися задоволені нашою роботою та якістю нашої продукції. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Елена Г.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Світлана, і Вам дякую за замовлення та теплі слова на нашу адресу. Повертайтесь до нас ще – будемо дуже раді!
З повагою компанія Fashop
Світлана М.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Світлана, нам дуже приємно, що Ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням. Носіть із задоволенням і будьте найкрасивішою! Дякую за відгук! Звертайтесь до нас ще – будемо дуже раді!
З повагою Ваш Fashop
Светлана У.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Наталія, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку. Носіть із задоволенням! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Наталя Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Людмила, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені! Дякую Вам величезне, що знайшли час та написали відгук. Будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом
З найкращими побажаннями компанія Fashop.
Новак Л.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Олена, ми вдячні Вам за відгук! Носіть будь ласка із задоволенням!
З накращими побажаннями компанія Fashop
Олена Б.- Комментарий продавца


Капри хорошо тянутся, красиво сидят по фигуре, ткань лёгкая. Спасибо! Рекомендую
Добрий день! Анатолій, дякуємо за Ваш позитивний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.