Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
Рекомендую
- Комментарий продавца
Добрий день! Від щирого серця дякуємо Вам, Аліна, за залишений позитивний відгук. Зворотній зв'язок дуже цінний для нас. Приємно, що Ви ставите нам таку високу оцінку. Обов'язково повертайтеся до нас ще, завжди раді Вам! З найкращими побажаннями, Fashop
Рыбаченко А.- Комментарий продавца
Туніка хороша, замовлю тут вже не перший раз. Рекомендую.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо Вам, що знайшли вільну хвилинку та залишили відгук. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та сподобалося. Носіть будь ласка тунічку з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди раді Вам =). З повагою, компанія Fashop
Киришко В.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Людмила, дякуємо Вам за відгук. Приємно знати, що Ви так високо оцінюєте рівень нашого сервісу. Обіцяємо і надалі виправдовувати Вашу довіру. Сподіваємося ще не раз побачити Вас серед наших дорогих гостей. З повагою, Fashop
Людмила- Комментарий продавца
ничего сказать не могу . Не перезвонили .
НЕЛЯ П.Замовила туніку. Колір чудовий, розмір підійшов. Дякую!
- Комментарий продавца
Добрий день! Людмила, прийміть нашу щиру подяку за позитивний зворотний зв'язок. Добрі слова гостей – це відмінний стимул ставати з кожним днем лише краще. Сподіваємось побачити Вас знову! З найдобрішими побажаннями, адміністрація Fashop
Людмила К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Людмила, дякуємо Вам за преділений час та позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Вам все сподобалося, та Ви залишелись задовлені. Завжди раді бачити Вас знов в нашому інтернет-магазині. З найкращими побажаннями, Fashop
Людмила- Комментарий продавца
Прислали туніку не того кольору... доказували, що колір " пудра" такий і має бути... Кошти повернули.
- Комментарий продавца
Добрий день! Оксана, дякуємо за увагу до нашої роботи. Ваш відгук дуже важливий для нас. Неодмінно приходьте ще, щасливі будемо бачити Вас! З повагою, Fashop
Оксана П.- Комментарий продавца
Большое спасибо! Очень довольна, даже не ожидала, что так быстро отправят заказ, обещали в течение 3-5 рабочих дней, а отправили в день оплаты. Еще раз спасибо!
- Комментарий продавца
Добрый день! Людмила, примите нашу благодарность за позитивную обратную связь. Добрые слова гостей — это отличный стимул становиться с каждым днём только лучше. Надеемся увидеть Вас вновь! С уважением, компания Fashop
Людмила Б.- Комментарий продавца
Костюм подошёл идеально! Приятная ткань. Связались очень быстро.Менеджер приятная в общении.Помогли правильно подобрать размер. Рискнула и оплатила за товар сразу на карту Заказ отправили на следующий день. Спасибо огромное! Буду заказывать в этом магазине ещё.
- Комментарий продавца
Добрый день! Анна, спасибо Вам за столь высокую оценку уровня нашего сервиса. Обещаем и впредь оправдывать Ваше доверие. Надеемся ещё не раз увидеть Вас в числе наших дорогих покупателей. С уважением, Fashop
Анна Т.- Комментарий продавца


Добрий день! Дякуємо Вам, Ганно, за залишений відгук. Зворотній зв'язок дуже цінний для нас. Неодмінно приходьте ще, раді бачити Вас! З найкращими побажаннями, Fashop