Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
На розмір 62-64 обхват стегон, заміряний по виробу (спідниця), становить 130 см.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, за приділений час. Ваш коментар – найкраща оцінка для кожного з членів нашого колективу.
До нових зустрічей! З повагою, Fashop.
Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Тетяна, дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалось. Носіть будь ласка з задоволенням, всього найкращого. З повагою, Fashop.
Тетяна М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, за позитивну оцінку нашої роботи. До нових зустрічей в нашому інтернет-магазині. З повагою, Fashop
Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop
ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Спасибо! Платье понравилось.
- Комментарий продавца
Добрый день! Наталья, благодарим Вас за комментарий, который можно считать самой высокой оценкой нашей работы. Теплые слова помогают становиться с каждым днем лучше. Надеемся увидеть Вас вновь! С самыми добрыми пожеланиями, компания Fashop
Наталія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Доволі таки якісне платтячко)
- Комментарий продавца
Добрий день! Владислав, дуже дякуємо Вам за відгук. Приємно, що Ви задоволені рівнем обслуговування і оцінили нашу роботу.
Чекаємо Вас у гості ще! З повагою, інтернет-магазин Fashop
Владислав П.- Комментарий продавца
Все отлично спасибо
- Комментарий продавца
Добрий день! Ігор, дякуємо Вам за позитивну оцінку у нашій роботі. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та Ви отримали лише позитивні емоції від замовлення.
Всього Вам найкращого! З повагою, компанія Fashopю
игорь к.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Людмила, ми дуже вдячні Вам за теплі слова та позитивну оцінку.
Ваша точка зору дуже важолива для нас.
Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання.
Всього Вам найкращого! З повагою, Fashop.
Людмила Г.- Комментарий продавца


Добрий день! Елеонора, щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи та найкраща похвала для компанії. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.