Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Комментарий продавца
Добрий день! Вікторія, дякуємо Вам велике за позитивну оцінку нашої роботи. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та пиємними цінами. Всього вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop.
Вікторія Г.- Комментарий продавца
Хоч я й сказала,що визначилася з розміром, менеджер все ж уточнила мої параметри.Працівник на своєму місці.Відправили товар дуже швидко.
- Комментарий продавца
Добрий день! Любов, дуже вдячні за те, що ви приділили час та поділилися з нашими покупцями своїми враженнями. Величезна радість для нас, що змогли виправдати Ваші очікування. Завжди раді Вам. З повагою компанія, Fashop.
Любов Ч.- Комментарий продавца
ОЙ НЕМА .... ТА Й НЕМА ... ніколи і нічого..... Хоча на сайті все в наявності ?
- Комментарий продавца
Добрий день! Дуже дякую за відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Оксана П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Наталія К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Юлія, ми дуже вдячні Вам за теплі слова та позитивну оцінку.
Ваша точка зору дуже важолива для нас.
Це відмінний стимул для подальшого вдосконалення та професійного зростання.
Всього Вам найкращого! З повагою, Fashop.
Юлия З.- Комментарий продавца
Все отлично, туника подошла, спасибо большое, удачи Вам!
- Комментарий продавца
Добрый день! Лариса, спасибо Вам за отличный отзыв. Мы очень рады, что Вам все подошло и Вы остались довольны покупкой.
Мы очень ценим, что Вы столь высоко оценили уровень нашего сервиса!
С наилучшими пожеланиями, Fashop.
Анна Ф.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop
Татьяна М.- Комментарий продавца
С 17.09. Жду чтобы мне отправили тунику, делала возврат, не подошел размер, договоридась об обмене, уже два раза звонила, не заказа, не возврата денег
Наталія Ч.- Комментарий продавца
Добрий день! Дуже дякую за відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Валентина Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца


Добрий день! Дякуємо Вам за позитивний відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди Вам раді=)
З повагою компанія, Fashop