Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Комментарий продавца
Добрий день! Ми дуже вдячні Вам за замовлення і високу оцінку нашої роботи! Завжди Вам раді!
З повагою, Ваш Fashop.
Оксана Є.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Закз получила, туникой осталась довольна. Рекомендую продавца к сотрудничеству.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, за приділений час. Ваш коментар – найкраща оцінка для кожного з членів нашого колективу.
До нових зустрічей! З повагою, Fashop.
Наталія Ч.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Носіть будь ласка з задоволенням, завжди раді Вам.
З повагою, Fashop.
Bright n.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Туника, очень хорошего качества, я довольна покупкой.
- Комментарий продавца
Олена, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи.
Будем раді знов бачити Вас серед наших постійних покупців.
З найкращіми побажаннями, Fahop.
Елена К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Зоя, дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук. Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалось. Носіть будь ласка з задоволенням, всього найкращого. З повагою, Fashop.
ЗІНЬКОВСЬКА З.- Комментарий продавца
Непорозуміння виправлено. Швидко зреагували. Дякую за уважне ставлення.
- Комментарий продавца
Добрий день! Марія, щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи та найкраща похвала для компанії. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.
Мария Д.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Тетяна, дякуємо за позитивну оцінку нашої компанії.
Ми раді, що Вам все сподобалося і Ви залишились задововлені якістю обслуговування.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чврівною
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Тетяна Д.- Комментарий продавца
нажаль товару не було в наявності.
- Комментарий продавца
Добрий день! Тетяна, дякуємо за позитивний відгук.
Нам дуже шкода, що туніки не було в наявності.
Будемо старатися виключати недоліки в роботі компанії та радувати Вас новими моделями.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Татьяна Г.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Лариса, дякуємо Вам за позитивну оцінку у нашій роботі. Ми щіро раді, що Вам все підійшло та Ви отримали лише позитивні емоції від замовлення.
Всього Вам найкращого! З повагою, компанія Fashopю
Лариса Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца


Товар відповідає опису. Дякую за гарне обслуговування. Туніка чудової якості.
Добрий день! Анна, дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми дуже вдячні Вам за позитивну оцінку нашої роботи.
Носіть туніку з задоволенням, будьте самою чарівною.
З найкращими побажаннями, компанія Fashop.