Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Лариса Л.
Все быстро и качественно. Спасибо.
- Комментарий продавца
Добрий день! Інна, дякуємо Вам велике за чудовий відгук.
Ваша думка важлива для нас!
Ми щіро раді, що Вам сподобалась якість та швидкість виконання замовлення.
Будемо раді новим замовленням.
З повагою до Вас, компанія Fashop.
Инна Л.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго ранку! Наталія, дякуємо що знайшли час залишити відгук.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною. Завжди Вам раді!
З найкрвщими побажаннями, компанія Fashop.
Наталя К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Доброго ранку! Тетяна, дякуємо, за позитивну оцінку для нашої компанії.
Ми дуже раді, що Вам все підійшло та сподобалося. До нових зустрічей!
З найкращими побажаннями, Fashop.
Тетяна Б.- Комментарий продавца
- Людмила Т.
- Комментарий продавца
Добрий день! Наталія, дякуємо велике, що знайшли час залишити відгук.
Ми раді, що Вам все підійшло та сподобалося.
Носіть будь ласка з задоволенням!
З найкращими побажаннями, компанія Fashop.
Наталья Ш.- Комментарий продавца
Замовила дуже легко, зручна розмірна сіточка. Отримала швидко. Брюки гарні, розмірній сітці відповідають, якість - чудова, охайне пошиття, якісна тканина. Дякую
- Комментарий продавца
Добрий день! Оксана щіро дякуєм за коментар. Ваші слова – це найвища оцінка нашої роботи. Обіцяємо і надалі радувати Вас лише найвищою якістю послуг. До нових зустрічей! З найдобрішими побажаннями, Fashop.
Персинская О.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Марія, добрий день! Дякуємо Вам за залишений відгук,
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Будемо щиро радіти новим замовленням.
З повагою, компанія Fashop.
Марія Н.- Комментарий продавца
Молодці! Гарне обслуговування! Швидко зв'язалися, відправили товар, я отримала. Дуже зручно, вдячна всім!!!
- Комментарий продавца
Добрий день! Ірина, дякую велике за відгук! Нам приємно, що Ви оцінили якість обслуговування, швидкість виконання замовлення та якість отриманних Вами моделей. Носіть будь ласка з задоволенням.
Завжди Вам раді!
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop.
Ирина Д.- Комментарий продавца
Я щиро вдячна за те, що про великих людей не забувають. Я придбала дві водолазки мамі. Як би Ви бачили її щасливе обличчя! Гладить по водолазці, каже: "Яка ніжна, м'якенька!" Щиро вдячна за якісний товар.
- Комментарий продавца
Добрий день! Олена, щіро вдячні Вам за прекрасний відгук та добрі, теплі слова. Ми дуже раді, що змогли подарувати багато позитивних емоцій Вашій мамі.
Постараємось і надалі радувати Вас новими моделями.
З найкращими побажаннями Ваш Fashop.
Елена В.- Комментарий продавца

