Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Тимофій Б.
Дякую, все підійшло
Ріта А.- Тетяна О.
- Тетяна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Подсказали с размером очень удачно, понравился цвет и качество пошива, очень довольна , рекомендую
Ольга Ш.- Ірина С.
- Татьяна П.
товар гарний, розмір підійшов, тільки на мій середній зріст штани трохи довші ніж треба, та це проблема не велика і очікувана.
Тетяна О.- Валя М.
Юбка-брюки просто чудові,дуже задоволена, щиро дякую всім!💛💙🇺🇦💕
Оксана П.

