Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Олена К.
Дякую. Все підійшло. Обслуговування хороше. Мирного всім дня.
Юлия К.Швиденко оформили замовлення. Врахували всі побажання. Надіслали саме той розмір / колір, про який просив (уточняв). Ввічливі. НАДЗВИЧАЙНО РЕКОМЕНДУЮ!!!
Василь Є.- Комментарий продавца
Добрий день,Людмила! Дякуємо, що найшли час на оцінку нашої компанії!
- Людмила
Дякую і Вам,процвітання у Вашій справі.
Людмила Ш.- Комментарий продавца
Дуже гарна дякую
- Комментарий продавца
Марина, ми вдячні Вам за відгук! Носіть із задоволенням!
- Покупатель
дякую
Марина А.- Комментарий продавца
Супер плаття дуже приємне до тіла
- Комментарий продавца
Вероніка, велика дяка за відгук і вісоку оцінку нашої роботи. Носіть із задоволенням!
Вероніка Р.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вікторія ,ми вдячні Вам за вісоку оцінку нашої роботи!
Вікторія П.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Олена, дякуємо за високу оцінку нашої компанії!
Елена К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
дуже зручна сукня, якісний пошив, гарно сидить по фігурі.
- Комментарий продавца
Валентина, носіть із задоволенням! Ми дуже вдячні Вам за високу оцінку нашої роботи і за замовлення!
Валентина Н.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Світлана,дякуємо , що знайшли час на оцінку! Завжди раді!
Світлана Ф.- Комментарий продавца

