Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Комментарий продавца
Добрий день! Леся, дякуємо за відмінний відгук.
Ми дуже цінуємо, що ви так високо оцінили рівень нашого сервісу!
Всього Вам найкращого, Ваш Fashop.
Леся Ш.- Комментарий продавца
Мне очень понравилось, что перед отправкой мне позвонили и переспросили замеры ... Брюки сели отлично на мою нестандартную фигуру. Благодарю добросовестного продавца!
- Комментарий продавца
Добрий день! Тетяна, щіро дякуємо за те, що ви зупинили вибір на нашому інтернет-магазині. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю послуг і високо оцінили рівень обслуговування. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм.
З найкращіми побажаннями, компанія Fashop
Татьяна С.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Лілія, дякуємо Вам за позитивну оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Ви обрали саме нас та залишилися задоволені. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення.
З повагою компанія Fashop.
Лиля К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Отличная работа!
- Комментарий продавца
Добрий день! Олександр, дякуємо за замовлення та позитивну оцінку нашої компанії.
Завжди раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Александр я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Замовлення на туніки отримала вчасно,все підійшло по розміру,як і порадила менеджер.Пошив якісний . Дякую.
- Комментарий продавца
Добрий день!Ніна, дякуємо за прекрасні слова на нашу адресу! Ми намагаємося працювати для Вас, постійно вдосконалюємось та розвиваємось і будемо раді бачити Вас нашим постійним клієнтом.
З повагою компанія Fashop.
Ніна Г.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Наталія, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені покупкою. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку. Носіть із задоволенням! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З повагою компанія Fashop
Наталія Н.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо, Тетяна, що знайшли час на відгук і високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Татьяна Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Спочатку штани не підійшли, звязалися з продавцем, все обговорили, і здійснили обмін, обміном задоволена, єдине, що зайві гроші пішли на пересилку. А в цілому все дрбре
- Комментарий продавца
Дякуємо, Катерина, що знайшли час на відгук і високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Катерина К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Ксенія, дякуємо Вам за замовлення та приділений час.
Носіть будь ласка з задоволенням, будьте самою чарівною.
Звертайтесь – завжди будемо раді Вам.
З накращими побажаннями компанія Fashop
Ксения С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца


Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми щіро раді, що Вам все підйшло та сподобалося.
З найкращіми побажаннями, Fashop