Отзывы о компании Fashop Жіночий одяг великих розмірів
- Комментарий продавца
Добрий день! Олена, дякуємо за відмінний відгук.
Ми дуже цінуємо, що ви так високо оцінили рівень нашого сервісу!
Всього Вам найкращого, Ваш Fashop.
Елена Л.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Ліна, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою Ваш Fashop
Козаченко Лина- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми щіро раді, що Вам все підйшло та сподобалося.
З найкращіми побажаннями, Fashop
Елена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Помилково замовила дві однакові речі
Наталія Г.- Комментарий продавца
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Юрій Б.- Комментарий продавца
Хороший продавець, якісний товар.
- Комментарий продавца
Добрий день! Наталія, ми вдячні Вам за замовлення і високу оцінку для нашої компанії! Носіть із задоволенням і повертайтесь до нас ще.
З повагою, компанія Fashop.
Наталия К.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Добрий день! Дуже дякую за чудовий відгук та увагу до нашої роботи.
Ми дуже цінуємо, Вашу думку. До нових зустрічей в нашому інтерне-магазині.
З повагою, Fashop.
Жанна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
Дуже гарні сукні.
- Комментарий продавца
Добрий день! Надія, дякуємо, що знайшли час написати відгук.
Щіро раді, що Вам все підішло та сподобалося. Носіть буль даска з задововленнями.
З найкращіми побажаннями компанія Fashop.
Надія Ч.- Комментарий продавца
Гарне обслуговування, швидка відправка.
- Комментарий продавца
Добрий день! Дякуємо, що знайшли час поставити високу оцінку. Постараємось і надалі радувати Вас найкращими пропозиціями та гарною якістю обслуговування. Всього Вам найкращого! З повагою Ваш, Fashop
Оксана Б.- Комментарий продавца


Добрий день! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
Ми щіро раді, що Вам все підйшло та сподобалося.
З найкращіми побажаннями, Fashop